fbpx AKTO pradėjo įgyvendinti projektą „AKTO eksporto plėtra“ - AKTO

AKTO pradėjo įgyvendinti projektą „AKTO eksporto plėtra“

AKTO pradėjo įgyvendinti projektą „AKTO eksporto plėtra“ pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT”.

Pagrindinis projekto tikslas – skatinti AKTO konkurencingumą ir gamybos apimčių plėtrą per naujus eksporto ryšius bei stipresnį įmonės produkcijos įvaizdį užsienio rinkose.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama dalyvauti 3 tarptautinėse parodose, kur klientai bei potencialūs partneriai turės galimybę susipažinti su įmonės gaminama produkcija, su naudojamomis technologijomis, prekių savybėmis. Klientams bus pristatytas produkcijos asortimentas, tendencijos. Šiai dienai AKTO eksportuoja į Latviją, Estiją, Suomiją, Slovakiją, Vokietiją ir Nyderlandus apie 70 proc. savo gaminamos produkcijos, bet po dalyvavimo parodose planuoja eksportą išplėsti ir į kitas Skandinavijos, Baltijos šalis ir JAV. Planuojama, kad eksportas išaugs dvigubai.

Norėdama išlikti konkurencinga ir prisitaikanti prie rinkos pokyčių, įmonė turi plėsti savo eksporto rinkas, ieškoti naujų klientų. Projekto metu bus didinamas įmonės prekinio ženklo ir produkcijos žinomumas.

Projekto bendra vertė – 30974,00 Eur. 50 proc. visos projekto vertės finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo.

Planuojama projekto pabaiga – 2023 m. gegužės 12d.

AKTO pradėjo įgyvendinti projektą „Elektroninio verslo sprendimų diegimas ir pritaikymas AKTO“

AKTO pradėjo įgyvendinti projektą „Elektroninio verslo sprendimų diegimas ir pritaikymas AKTO“ pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas” įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-806 “E-verslas LT”.
Pagrindinis projekto tikslas – padidinti įmonės produktyvumą bei konkurencingumą, įdiegiant elektroninę gamybos valdymo sistemą.
Siekdama ir toliau plėstis bei užtikrinti gerą produkcijos kokybę kuo mažesnėmis laiko sąnaudomis, įmonė įdiegs gamybos valdymo sistemą, kuri modernizuos gamybos procesų valdymą ir optimizuos pačius gamybos procesus.
Projekto bendra vertė – 50810,00 Eur. 60 proc. visos projekto vertės finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo.
Planuojama projekto pabaiga – 2017 m. balandžio 1 d.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

    Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškiui ir gaukite naujienas apie AKTO produktus ir paslaugas
    © COPYRIGHT 2020 @AKTOLED